נוער

הסיליבוס ושיטת האימון הינם פיתוח ייחודי לנוער  שעוצב ע"י סנסאיי סהר טלמור

 

האימונים באקדמית TALMOR   מותאמת  לבנים ולבנות כאחד..

הקבוצה מיועדת לבני ובנות גילאי 10-18 שיטת הלימוד משלבת אומנויות לחימה מסורתיות וספורט לחימתי באקדמיה מתקיימים מספר מסלולי אימון, כאשר כל מסלול תוכנן בקפידה ובהלימה לקהל היעד שלו:

  1. אייקידו יושינקאן:

עבודת על התמקדות בבסיס אייקידו ,כפלטפורמה ללמידה של מרכז גוף , בסיס למידה של עקרונות של מנופים ומניפוליציות של שימוש בגוף לשליטה ויציבות תנועתית עבודה בשיתוף פעולה, שיפור אינסטינקטים,

 

  1. הגנה עצמית /לחימה ספורטיבית:

עקרונות לחימתיים המתחלקים לשני  נושאי  עבודה שונים אך בעלי מכנים משותפים:

1.הגנה עצמית : על פי שיטתי – קרב מגע /הגנה עצמית הם שילוב של למידה וקריאת השטח על מצבי התנגדות האלימים מתוך חקר, איך ניתן להגן על עצמך והסובבים אותך בדרך הכי פשוטה ויעילה.

  1. לחימה ספורטיבית : מופנית בעיקר לתחרויות ג'ו ג'יטסו ברזילאי, או סטריקינג קיק בוקס :על מנת לחזק את האני שלי, ומצד שני לתת מענה לחניכים בעלי אופי תחרותי

 

  1. כלי נשק : המחשה לשימוש בכלי נשק, לעבודת מרכז גוף.

 

האימונים מועברים בצורה מקצועית ומשפחתית , הקבוצה אינה תחרותית ומיועדת לבני נוער, הרוצים להתאמן לשפר את הכושר, וגם לפתח יכולות לחימה.

מערכת השעות גמישה וניתן לעצב תוכנית אימון לפי רצונו של החניך אני מאמין בין הגשר שבין המסורתי והמודרני, החדש והישן והיכולת לשלב ביניהם. התכנית נבנתה כך שהחניכים יוכלו לחוות, לגלות ולמצות את היכולת להגנה עצמית, ומצד שני לתת מענה לחניכים בעלי אופי תחרותי. כחלק מהיכולת של החניך  והגילוי העצמי אני מכוון אותם  לקורס מדריכים וכך הופכים החניכים לאומני לחימה רב גוני, הבוחנים את האומנות בצורה חדשנית. בזמן האימון ישנה הקפדה על שמירה על גופם וכבודם של המתאמנים.

 

 

 

 

לסיום ציטוט מדברי מוסשי מימוטו
" צדק ללא כוח זה שום דבר, אבל כוח ללא צדק זה רק אלימות"